V našej zámočníckej dielni spojili sme tradičné zručnosti s modernými technológiami, aby sme vám poskytli oceľové výrobky a riešenia v najvyššej kvalite. Naši zamestnanci sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami, a ich zručnosti sa premietajú do každého projektu preto sa stále rozvíjame a rastieme. 
Nás baví to čo robíme a aj preto sme otvorený novým výzvam a skúsenostiam. Neváhajte nás kontaktovať s vašim nápadom.

Služby, ktoré ponúkame v našej zámočníckej dielni:

  1. Výroba oceľových konštrukcií: Od menších konštrukcií po veľké priemyselné komplexy, naša dielňa vám poskytuje presné a spoľahlivé oceľové konštrukcie.

  2. Výroba oceľových paliet a obalov: Naša dielňa je špecializovaná na výrobu oceľových paliet a obalov, ktoré sú odolné a praktické pre rôzne priemyselné potreby.

  3. Priemyselné regály, stoly, pomôcky a prípravky: Poskytujeme širokú škálu priemyselných riešení pre vaše sklady a pracovné priestory.

  4. Výroba oceľových plotov, brán, dverí, mreží, schodísk a zábradlí: Zabezpečte svoje priestory bezpečným a estetickým spôsobom s našimi špecializovanými oceľovými konštrukciami.

  5. Individuálne výrobky podľa požiadaviek zákazníka: Ak máte špecifické požiadavky na oceľové výrobky, radi vám ich vyrobíme presne podľa vašich predstáv.

  6. Vysielanie zváračov na zváracie práce priamo na projekte: Naši skúsení zvárači sú pripravení poskytnúť vám odbornú prácu na mieste podľa potreby.

Naša zámočnícka dielňa je vaším spoľahlivým partnerom pre oceľové výrobky a riešenia, ktoré presahujú očakávania.

Kvalitná práca a rýchle dodanie. 

 
Kvalitne odvedená práca. 
Inovatívne riešenia. 
Flexibilita. 
Kontakt